Webinar DZP: „Zdalne funkcjonowanie firm”

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Webinar DZP: „Zdalne funkcjonowanie firm”

Webinar DZP: „Zdalne funkcjonowanie firm”

27 maja, 2020

 Kancelaria prawna DZP, członek Włoskiej Izby, ma przyjemność zaprosić Was na swój webinar zatytułowany „Zdalne funkcjonowanie firm”, który odbędzie się 27 maja o godzinie 11.
Sytuacja związana z pandemią zmusiła nas do pracy zdalnej, podczas której nawet wysyłanie oryginałów dokumentów drogą pocztową może stanowić problem. Jeszcze przed rozpoczęciem pandemii, rozpoczęliśmy poszukiwania najbardziej zaawansowanych rozwiązań, żeby móc prowadzić działalność uwalniając się od tradycyjnych form pracy. Zapraszamy na nasz webinar, podczas którego postaramy się odpowiedzieć na pytania dotyczące prowadzenia firmy w czasie pandemii koronawirusa, metod reprezentacji, alternatywnych rozwiązań w firmie oraz innych zagadnień.
Data: 27 maja 2020 Godzina: 11:00 – 12:00 Język: polski Rejestracja: do 26 maja, poprzez e-mail: sylwia.paterak@dzp.pl
Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne, po wcześniejszej rejestracji i potwierdzeniu ze strony organizatora. Liczba uczestników ograniczona, obowiązuje kolejność według daty rejestracji. 

Ostatnie Artykuły

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director