WEBINAR ENEL X | KRYZYS, TRANSFORMACJA I REFORMY NA RYNKU ENERGII – WPŁYW NA DZIAŁALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW

Home » Nadchodzące Wydarzenia » WEBINAR ENEL X | KRYZYS, TRANSFORMACJA I REFORMY NA RYNKU ENERGII – WPŁYW NA DZIAŁALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW

WEBINAR ENEL X | KRYZYS, TRANSFORMACJA I REFORMY NA RYNKU ENERGII – WPŁYW NA DZIAŁALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW

28 marca, 2023

Szanowni Członkowie,

mamy przyjemność podzielić się z Państwem zaproszeniem na webinarium pt: „Kryzys, transformacja i reformy na rynku energii – wpływ na działalność przedsiębiorstw” organizowanym przez firmę Enel X, członka CCIIP, we współpracy z portalem WysokieNapiecie.pl. Spotkanie odbędzie się we wtorek 28 marca o godz. 13:00.  

Kryzys energetyczny zmusił przemysł do zmiany paradygmatów myślenia o energii. Pikujące ceny sprawiły, że oszczędzanie prądu i gazu stało się priorytetem. Wysokie ceny emisji CO2 i oczekiwania konsumentów przyspieszają dekarbonizację. Pojawia się wiele pytań związanych z tym, jak w aktualnej sytuacji na rynku energii bez przeszkód prowadzić działalność gospodarczą i poradzić sobie z coraz większymi wydatkami na energię. Na te i inne pytania spróbują odpowiedzieć przedstawiciele świata biznesu i eksperci z branży energetycznej.

Webinarium odbędzie się w jęz. polskim. Szczegóły spotkania: webinar Enel X details

Aby wziąc udział w spotkaniu prosimy o rejestrację: registration link.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director