Webinar – Grupa zakupowa energii elektrycznej promowana przez CCIIP i Enel X

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Webinar – Grupa zakupowa energii elektrycznej promowana przez CCIIP i Enel X

Webinar – Grupa zakupowa energii elektrycznej promowana przez CCIIP i Enel X

18 października, 2022

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie projektu grupy zakupowej energii elektrycznej (więcej informacji jest dostępnych pod linkiem: https://bit.ly/3rpDTWV) oraz informacji o chęci dołączenia do projektu po upływie terminu, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu razem z Enel X, partnerem technicznym grupy zakupowej, informacyjnego webinarium we wtorek 18 października o godz. 13:30, aby odpowiedzieć na Państwa pytania i dać szansę jak największej liczbie firm skorzystać z tej możliwości. 

Poniżej znajdą Państwo agendę webinarium przygotowaną przez Enel X z prośbą o przesłanie Państwa pytań w miarę możliwoście do poniedziałku 17.10 do końca dnia.

Webinar odbędzie się w jęz. angielskim.

Aby otrzymać link umożliwiający dostęp do udziału w webinarze, w celu zapoznania się z omawianymi tematami, należy zarejestrować się pod następującym linkiem: https://bit.ly/3CSWC2D

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director