Webinar MCM: „Jak rozwiązać konflikt w firmie”

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Webinar MCM: „Jak rozwiązać konflikt w firmie”

Webinar MCM: „Jak rozwiązać konflikt w firmie”

27/05/2020 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na webinar pt.: „Jak rozwiązać konflikt w firmie, nawet jeśli nigdy nie słyszałeś o mediacji” zorganizowany przez Międzynarodowe Centrum Mediacji. Spotkanie będzie prowadzone przez Annę Saczuk – mediatora MCM. Szkolenie online skierowane jest do menedżerów, HR managerów, właścicieli firm oraz zarządzających nimi. Ma na celu pokazanie, jak rozwiązywać konflikty w swoim miejscu pracy.
Data: środa 27 maja o godzinie 20:00.
Rejestracja: https://annasaczuk.com/pl/webinar_jak_rozwiazac_konflikt/ lub przez
Facebook: https://www.facebook.com/AnnaSaczukmediator/posts/141396760837304
Zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Mediacji (www.mcm.org.pl), które oprócz tradycyjnych form mediacji gospodarczych realizowanych w ramach posiedzeń wspólnych i indywidualnych ma w swojej ofercie także mediacje online. Także w ostatnim czasie pandemii mediacje online są dużo bardziej wykorzystywane, w tym przypadku jednak w związku ze środkami bezpieczeństwa i ograniczeniami związanymi z kontaktami społecznymi. 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director