Webinar prawny CCIIP – „Środki podatkowe i działania na rzecz wsparcia przedsiębiorstw i pracowników. Jakie możliwości w czasach kryzysu”

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Webinar prawny CCIIP – „Środki podatkowe i działania na rzecz wsparcia przedsiębiorstw i pracowników. Jakie możliwości w czasach kryzysu”

Webinar prawny CCIIP – „Środki podatkowe i działania na rzecz wsparcia przedsiębiorstw i pracowników. Jakie możliwości w czasach kryzysu”

2020/04/08 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na trzeci webinar pod tytułem: „Środki podatkowe i działania na rzecz wsparcia przedsiębiorstw i pracowników. Jakie możliwości w czasach kryzysu”, który odbędzie się w środę 8 kwietnia 2020 o godz.11. Tematy: tarcza antykryzysowa, rebus sic stantibus e vis maior w umowach handlowych, ulgi i ułatwienia w wypełnianiu zobowiązań podatkowych i ZUS, zmiany w Kodeksie spółek handlowych, w Kodeksie karnym i innych kodeksach, real estate, umowy i porozumienia ugodowe, pożyczki, skutki epidemii w miejscu pracy. Testimonial: Arena Legal, iDesk Law & Tax, Studio legale avv. Joanna von Boetticher, Wardyński & Partners. Załączamy zaproszenie. Webinar odbędzie się w jęz. Włoskim. 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director