Webinarium: Bezpieczeństwo systemów automatyki przemysłowej okiem praktyka

Home » Nadchodzące Wydarzenia » Webinarium: Bezpieczeństwo systemów automatyki przemysłowej okiem praktyka

Webinarium: Bezpieczeństwo systemów automatyki przemysłowej okiem praktyka

28/06/2018 Zapraszamy do udziału w webinarium KPMG w Polsce, poświęconemu tematyce bezpieczeństwa automatyki przemysłowej. Podczas webinarium podzielimy się naszymi obserwacjami w zakresie przyczyn najczęstszych problemów z zapewnieniem bezpieczeństwa systemów automatyki przemysłowej oraz sposobami, w jaki można im przeciwdziałać.
Pełna separacja systemów automatyki przemysłowej od sieci biurowych to mit. Systemy automatyki przemysłowej projektowane były z myślą o niezawodności, bez uwzględnienia dzisiejszych uwarunkowań związanych z cyberprzestępczością. Przestarzałe systemy, protokoły niezapewniające bezpieczeństwa, problemy z wyeliminowaniem znanych podatności to tylko wybrane wyzwania z zakresu cyberbezpieczeństwa systemów automatyki przemysłowej. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do udziału w godzinnym webinarium, które rozpocznie się 28 czerwca o godzinie 11:00. Udział jest bezpłatny.
Agenda:
• przedstawienie kluczowych obszarów umożliwiających podniesienie obecnego poziomu bezpieczeństwa,
• przekazanie kierunkowych porad w odniesieniu do implementacji zabezpieczeń. Zapisz się na webcast: webcasty.kpmg.pl Download PDF

Ostatnie Artykuły

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director