WIZYTY Z PRZEWODNIKIEM PO FABRYKACH DOSKONAŁOŚCI CCIIP – FRUBELLA PROCESSING

Home » Aktualności » WIZYTY Z PRZEWODNIKIEM PO FABRYKACH DOSKONAŁOŚCI CCIIP – FRUBELLA PROCESSING

WIZYTY Z PRZEWODNIKIEM PO FABRYKACH DOSKONAŁOŚCI CCIIP – FRUBELLA PROCESSING

1 czerwca, 2023

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy przybyli na specjalne wydarzenie „Stabilimenti delle Eccellenze CCIIP”! Poznawanie niesamowitych operacji Frubella Processing w Polsce było niezwykle ekscytującym doświadczeniem.

Podczas wizyty mieliśmy okazję zanurzyć się w świat doskonałego przetwarzania żywności i docenić zaangażowanie w jakość oraz innowacyjność. Byliśmy zafascynowani najnowocześniejszym procesem produkcji, dbałością o szczegóły i dbałością o zrównoważony rozwój środowiska.

Dziękujemy firmie Frubella Processing za otwarcie dla nas drzwi i podzielenie się z nami swoją pasją i wiedzą w branży. Uczenie się od Was oraz dzielenie się tym doświadczeniem ze społecznością pełnych pasji profesjonalistów było dla mnie zaszczytem.

Nie możemy się doczekać dalszego eksplorowania innych miejsc w „Stabilimenti delle Eccellenze CCIIP” i odkrywania kolejnych sukcesów w sektorze spożywczym.

Pozostań w kontakcie, aby być na bieżąco z nadchodzącymi inicjatywami oraz dzielić się z nami swoimi doświadczeniami z „Stabilimenti delle Eccellenze CCIIP”.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director