Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce i jej Członkowie z wizytą u doskonałości CCIIP w Stellantis i Proma Poland

Home » Aktualności » Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce i jej Członkowie z wizytą u doskonałości CCIIP w Stellantis i Proma Poland

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce i jej Członkowie z wizytą u doskonałości CCIIP w Stellantis i Proma Poland

25 listopada, 2022

Wczoraj, w czwartek 24 listopada 2022 r., Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce zainicjowała pierwszą edycję projektu z cyklu Wizyty z przewodnikiem po fabrykach doskonałości CCIIP.

Podczas tego dnia członkowie CCIIP, którzy dołączyli do naszej inicjatywy, mieli okazję zwiedzić i zobaczyć od środka imponujące fabryki Stellantis w Tychach i Proma Poland w Żorach. To wyjątkowe doświadczenie pozwoliło wszystkim zrozumieć wysoką wartość technologiczną i organizacyjną, jaką prezentują te dwie ważne motoryzacyjne rzeczywistości.

Szczególne podziękowania kierujemy do Tomasza Gębki, Jana Drapały z Stellantis i do Zbigniewa Purata z Proma Poland za wsparcie i umożliwienie realizacji tej wspaniałej inicjatywy poprzez otwarcie drzwi dla nas wszystkich.

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director