Wpływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych na gospodarkę polska po 1989 r.

Home » Aktualności » Wpływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych na gospodarkę polska po 1989 r.

Wpływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych na gospodarkę polska po 1989 r.

1 marca, 2017

 01.03.17 Stowarzyszenie Międzynarodowych Izb Gospodarczych w Polsce wraz z Włoską Izbą zapraszają Państwa do udziału w prezentacji raportu: „Co przyniosły inwestycje bezpośrednie. Wpływ na gospodarkę Polski w ostatnim ćwierćwieczu” . Konferencja odbędzie się 1 marca 2017 w godz. 8:00-11:30 w Ministerstwie Rozwoju (Sala pod Kopułą), Pl. Trzech Krzyży 3/5. Konferencja została objęta honorowym patronatem przez Wicepremiera, Ministra Rozwoju i Finansów, Mateusza Morawieckiego.
Załączamy zaproszenie wraz z programem wydarzenia. Konferencja odbędzie się po polsku i angielsku (tłumaczenie symultaniczne). Udział w konferencji jest bezpłatny, możliwy po uprzedniej rejestracji oraz po potwierdzeniu zgłoszenia przez organizatorów. Rejestracja odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń i trwa do dn. 22 lutego 2017. Zarejestruj się na: http://inwestycjezagraniczne.com/#!/rejestracja Info: sekretariat@cciip.pl, 22 6219959. 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director