#WzywamyPosiłki – Restauracje pomagają personelowi medycznemu

Home » Aktualności » #WzywamyPosiłki – Restauracje pomagają personelowi medycznemu

#WzywamyPosiłki – Restauracje pomagają personelowi medycznemu

2 kwietnia, 2020

 Szanowni Państwo,
zapraszamy wszystkie włoskie restauracje (i nie tylko) do udziału w inicjatywie wzajemnej solidarności # WzywamyPosiłki, której celem jest zapewnienie posiłków personelowi medycznemu, walczącemu z pandemią koronawirusa na terenie całej Polski.
Do tej pory dostarczono już ponad 44 353 posiłków!
Posiłki są dostarczane do szpitali, karetek pogotowia ratunkowego i laboratoriów diagnostycznych w całej Polsce – codziennie pojawiają się nowi beneficjenci. Organizatorzy sprawdzają stan zapotrzebowania na żywność i napoje w poszczególnych placówkach medycznych i wysyłają posiłki tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Pakowane posiłki na wynos są przekazywane wolontariuszom uczestniczącym w inicjatywie, którzy następnie dystrybuują je do szpitali w całej Polsce.
Aby przystąpić do współpracy z # WzywamyPosiłki, wyślij e-mail na poniższy adres: partnerzy@wzywamyposilki.pl, podając następujące informacje:
– ilość porcji, które restauracja może codziennie przygotować;
– rodzaj posiłków;
– od kiedy współpraca mogłaby się rozpocząć;
– czy możliwe jest dostarczenie żywności do punktu zbiórki, czy też konieczne jest zorganizowanie odbioru z lokalu.
Więcej informacji na temat inicjatywy można znaleźć w następujących linkach:
https://www.wzywamyposilki.pl https://www.facebook.com/wzywamyposilkipl/ https://www.instagram.com/wzywamyposilki/ #WzywamyPosiłki 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director