Zapraszamy na piątą edycję IABM

Home » Aktualności » Zapraszamy na piątą edycję IABM

Zapraszamy na piątą edycję IABM

17 stycznia, 2022

Rozpoczynając rok 2022 trudno powstrzymać się od przewidywań dotyczących przyszłości przemysłu motoryzacyjnego. Ale żaden raport nie mógłby zastąpić rzeczowej dyskusji z czołowymi ekspertami w tej dziedzinie, dysponującymi najnowszymi informacjami z wewnątrz rynku.  

Miło nam poinformować o powrocie naszego flagowego wydarzenia – International Automotive Business Meeting, na który zapraszamy do Sosnowca w dniach 5 i 6 kwietnia 2022. 

IABM to spotkanie biznesowe stworzone dla pracowników przemysłu motoryzacyjnego, składające się m. in. z konferencji poświęconej ostatnim trendom w motoryzacji, speed-networkingu oraz spotkań z ekspertami. Drugi dzień zakończy się uroczystą kolacją w stylu włoskim na Zamku Sieleckim. 

W czasie dwudniowego wydarzenia producenci, dostawcy, zarządy oraz eksperci będą mogli wymienić się trendami, potrzebami i okazjami związanymi z produkcją pojazdów przyszłości, skupiając się na e-mobilności i wodorze.  

Pełny program dostępny jest pod linkiem: https://www.iabmevent.com/agenda/ 

To wydarzenie przeznaczone dla sektora motoryzacyjnego jest idealną okazją do nawiązania długotrwałych kontaktów biznesowych z czołowymi decydentami w dziedzinie motoryzacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyciąga liderów przemysłowych, ekspertów, producentów samochodów, dostawców, instytucje i stowarzyszenia, umożliwiając dzielenie się pomysłami i odkrywanie okazji do nowych inwestycji.  

Bilety na IABM odbywający się w Sosnowcu 5 i 6 kwietnia 2022 można zarezerwować na naszym portalu poświęconym temu wydarzeniu.  

Bilet na IABM (dla jednego uczestnika): 1500 PLN 

Bilet grupowy (dla trzech uczestników): 2500 PLN 

Zarezerwuj bilety teraz na: https://international-automotive-business-meeting-2022.b2match.io/signup 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.  

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem: info@iabmevent.com 

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director