ZAPROSZENIE – International sanctions and business on the Polish market: risks and trends

Home » Aktualności » ZAPROSZENIE – International sanctions and business on the Polish market: risks and trends

ZAPROSZENIE – International sanctions and business on the Polish market: risks and trends

26 kwietnia, 2024

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce ma przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie zorganizowane w formie hybrydowej we współpracy z kancelarią prawniczą Domański Zakrzewski Palinka, pt.:

International sanctions and business on the Polish market: risks and trends.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 14 maja w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, Rondo ONZ 1 w Warszawie w godzinach 13:00 – 16:00. Wydarzenie będzie również transmitowane równolegle na MS Teams.

Omówimy różne reżimy sankcyjne przyjęte na arenie międzynarodowej oraz to, w jaki sposób ich zastosowanie do różnych kategorii towarów i usług może wpłynąć na polski biznes, ze szczególnym uwzględnieniem metod minimalizacji ryzyka niezgodności z obowiązującymi środkami.

W załączniku przesyłamy zaproszenie. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Udział dla członków Włoskiej Izby jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie obecności i wskazanie preferowanego sposobu uczestnictwa: osobiście lub online. W przypadku uczestnictwa online otrzymają Państwo link dostępu do wydarzenia.

Agenda:

1. Introduction: what are international sanctions and what are they for?

2. Applicable sanctions regimes and types of sanctions.

3. Applicable sanctions legislation – stricter penalties for circumventing sanctions.

4. Verification of business partners in terms of sanctions – who should be verified and what the verification process involves?

5. How to reduce the risk of breaching sanctions? 

Zapraszamy do zarejestrowania się na wydarzenie pod linkiem: REGISTRATION LINK

Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director