Italian – Polish Aerospace Forum 2022

Home » Aktualności » Italian – Polish Aerospace Forum 2022

Italian – Polish Aerospace Forum 2022

7 grudnia, 2022

We wtorek 6 grudnia 2022 r., w warszawskim Hotelu Bellotto odbyła się druga edycja Włosko-Polskiego Forum Lotniczego, najważniejszego wydarzenia poświęconego współpracy Włoch i Polski w sektorze lotniczym i kosmicznym.

Na wydarzeniu gościliśmy wiele osobistości z branży (program wydarzenia dostępny jest pod linkiem: https://forumaerospace.com/) gotowych podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie tak strategicznej branży, przede wszystkim ze względu na aktualny kontekst geopolityczny.

Dziękujemy wszystkim prelegentom za ciekawe treści przedstawione podczas ich wystąpień.

Szczególne podziękowania kierujemy również do partnerów współorganizujących inicjatywę, Ambasady Włoch w Warszawie i Włoskiej Agencji Handlu, do partnera strategicznego Leonardo Poland Sp. z o.o. oraz do wszystkich pozostałych partnerów wydarzenia, tj. Instytutu Lotnictwa Łukasiewicz, Branżowego Punktu Kontaktowego, Core Sp. z o.o. i Italtecnica Sp. z o.o.

Dziękujemy również partnerom medialnym Defence 24, Space 24, Pap MediaRoom i TVP Info za udział i obecność.


Prezentacje


Dołącz do największej włoskiej społeczności przedsiębiorców w Polsce

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przyczynić się do rozwoju relacji biznesowej między Włochami a Polską? Lubisz Włochy i chcesz odkryć miejsce, które pozwoli Ci w pełni poczuć włoską atmosferę w Polsce? Nasze członkostwo jest dla Ciebie.

Elisabetta Caprino
Managing Director